Ολοκλήρωση Εκλογών Δικηγορικών Συλλόγων 2011- Αποτελέσματα

0

Αθήνα: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Πειραιώς: ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Αγρινίου: ΥΦΑΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ξενοφώντος (εξελέγη)
Αιγίου: ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (εξελέγη)
Αλεξανδρούπολης: ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΙΝΑΣ (εξελέγη) Ανακοίνωση
Αμαλιάδας: ΚΥΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (εξελέγη)
Άμφισσας: ΔΕΛΜΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ζαχαρία (εξελέγη)
Άρτας: ΤΣΙΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (εξελέγη)
Βέροιας: ΖΥΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (εξελέγη)
Βόλου: ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Απόλλωνα (εξελέγη)
Γιαννιτσών: ΞΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Γρεβενών: ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευθυμίου (εξελέγη)
Γυθείου: ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου (εξελέγη)
Δράμας: ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα (εξελέγη)
Εδέσσης: ΚΕΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του Ανδρέα (εξελέγη)
Ευρυτανίας: ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (εξελέγη)
Ζακύνθου: ΚΑΛΟΓΕΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ του Διονυσίου (εξελέγη)
Ηλείας: ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (εξελέγη)
Ηρακλείου: ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Θεσπρωτίας: ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (εξελέγη) Ανακοίνωση
Θεσσαλονίκης: ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ (εξελέγη)Αναλυτικά αποτελέσματα
Θηβών: ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου (εξελέγη)
Ιωαννίνων: ΓΙΟΓΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημοσθένη (εξελέγη)
Καβάλας: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γαβριήλ (εξελέγη)
Καλαβρύτων: ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αργυρίου (εξελέγη)
Καλαμάτας: ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου (εξελέγη)
Καρδίτσα: ΡΑΜΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (εξελέγη)
Καστοριάς: ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Κατερίνης: ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου (εξελέγη)
Κέρκυρας: ΒΡΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Κεφαλληνίας: ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (εξελέγη)
Κιλκίς: ΑΡΤΟΓΛΟΥ ΕΥΡΩΠΗ του Λεωνίδα (εξελέγη)
Κοζάνης: ΤΣΙΩΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου (εξελέγη)
Κόρινθος: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (εξελέγη)
Κυπαρισσίας: ΣΕΚΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ (εξελέγη)
Κω: ΑΒΡΙΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Λαμίας: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. ΣΥΓΓΟΥΡΗΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Λαρίσης: ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Λασιθίου ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ (εξελέγη)
Λευκάδας: ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Βασιλείου (εξελέγη)
Λιβαδειάς: ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (εξελέγη)
Μεσολογγίου: ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ματθαίου (εξελέγη)
Μυτιλήνης: ΚΑΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (εξελέγη)
Νάξου: ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη (εξελέγη)
Ναυπλίου: Θ.ΚΑΖΑΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Ξάνθης: ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΙΟΥΣΗ-ΣΙΟΥΤΗ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα
Ορεστιάδας: ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου (εξελέγη)
Πάτρα: ΠΑΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου (εξελέγη)
Πρεβέζης: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ (εξελέγη)
Ρεθυμνης: ΜΟΥΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ (εξελέγη)
Ροδόπης: ΚΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (εξελέγη)
Ρόδου: ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΡΡΗΣ (εξελέγη)
Σάμου: ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (εξελέγη)
Σερρών: ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (εξελέγη)
Σπάρτης: ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Λυκούργου (εξελέγη)
Σύρου: ΠΑΓΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (εξελέγη)
Τρικάλων: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιλτιάδη (εξελέγη)
Τριπόλεως: ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (εξελέγη)
Φλωρίνης: ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου (εξελέγη)
Χαλκίδας: ΓΚΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Βασιλείου (εξελέγη)
Χαλκιδικής: ΛΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (εξελέγη)
Χίου: ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΡΟΣ (εξελέγη) Αναλυτικά αποτελέσματα

Σχόλια