Συμβόλαιογραφικός Σύλλογος Αθηνών: Αποτελέσματα Αρχαιρεσιών Σ.Σ.Ε.Α.Π.Α.Δ. 27ης & 28ης Μαϊου 2012

0

ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

Ψήφισαν: 1367

Λευκά ψηφοδέλτια  46
Άκυρα ψηφοδέλτια 7
Έγκυρα ψηφοδέλτια  1314

Έλαβαν:
Βλαχάκης Κωνσταντίνος  877
Αθανασόπουλος Αναστάσιος  252
Χαντζοπούλου Βασιλική 185   

ΠΡΟΕΔΡΟΣ εκλέγεται ο κ. Κωνσταντίνος Βλαχάκης


ΕΚΛΟΓΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

Ψήφισαν: 1367

Λευκά ψηφοδέλτια 18
Άκυρα ψηφοδέλτια 22
Έγκυρα ψηφοδέλτια 1327

Έλαβαν:
Συνδυασμός «Δύναμη Συνεργασίας» 863
(εκλέγονται οκτώ (8) σύμβουλοι)

Συνδυασμός «Σύγχρονη Συμβολαιογραφία»  315
(εκλέγονται τρεις (3) σύμβουλοι)

Συνδυασμός «Νέα Βιώσιμη-Ελπιδοφόρα Συμβολαιογραφία»   149
(εκλέγεται ένας (1) σύμβουλος)

Κατά υποψηφίους έλαβαν:

α)    Από το συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ»

1.    Ρούσκας Γεώργιος του Ιωάννου  580
2.    Χριστοπούλου-Σταμέλου Ευαγγελία     του Αριστείδη 463
3.    Πουλαντζά-Αγρέβη Μαρία του Φωκίωνος 415     
4.    Δράγιος Αθανάσιος    του Αριστείδη 279   
5.    Τσερτσιγιάννη Ελένη του Στυλιανού 220
6.    Βασιλικάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ 216
7.    Μπρούμα Ελένη του Χρήστου 211
8.    Καραστάθη Ευτυχία του Νικολάου 191

9.   Χαλκίδης Θεόδωρος του Αναστασίου 182
10.  Αναγνωστόπουλος Θεόδωρος του Γεωργίου 160
11.  Συκιώτη Μαρία του Νικολάου 104
12.  Μαυράκης Ιωάννης του Ευαγγέλου 76       

(εκλέγονται Σύμβουλοι οι οκτώ (8) πρώτοι)

β)    Από το συνδυασμό «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΙΑ»

1.    Κοντογεώργου Ελένη του Βασιλείου 247
2.    Παπαθέου Νικόλαος του Ιωάννου 111
3.    Μπαρλαμά Μελπομένη του Αθανασίου 100

4.   Σοφιανόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου 79   
5.   Κουτρουμπή Χριστίνα του Αθανασίου 63
6.   Σακκά Δέσποινα του Κυριάκου 53
7.   Αθανασιάδου-Δραγάζη Μαρία του Εμμανουήλ 48     
8.   Κόλλιας Ιωάννης του Δημοσθένη 41   
9.   Κούρου Βασιλική του Γεωργίου 39
10. Τάσκα Κυριακή του Δημητρίου 30
11. Καρινιωτάκη Αναστασία-Ιωσηφίνα του Νικολάου 19   
12. Σταυριανού Μαρίνα του Χρήστου 19

(εκλέγονται Σύμβουλοι οι τρεις (3) πρώτοι)

γ)    Από το συνδυασμό «ΝΕΑ ΒΙΩΣΙΜΗ-ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΙΑ»

1.    Δεπούντη-Μαρκουλάκη Χρυσή του Εμμανουήλ 100

2.    Τούμπα Αλεξάνδρα του Αθανασίου 54     
3.    Γιαννόπουλος Ελευθέριος του Γεωργίου 50
4.    Ηλιάδου Βαρβάρα του Πλουτάρχου 47
5.    Μπεκύρη Ελένη του Κωνσταντίνου 44   
6.    Τσιμπάνου Δήμητρα του Ιωάννου 43
7.    Αργυρόπουλος Παναγιώτης του Κοσμά 41
8.    Δημόπουλος Θεμιστοκλής του Κωνσταντίνου 39
9.    Βασιλοπούλου Αφροδίτη του Δημητρίου 37     
10.  Αργυριάδου-Χόνδρου Βασιλική του Αλεξάνδρου 36   
11.  Βούλγαρη Γεωργία του Δημητρίου 33
12.   Κυπριωτάκη Αικατερίνη του Δημητρίου 29

(εκλέγεται Σύμβουλος η πρώτη (1))

Σχόλια