ΑΔΣ-ΔΔ: Γνωστοποίηση αποτελεσμάτων της 8ης Ιουλίου 2020

0

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η   Δ Η Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α                                 Αθήνα,  9 Ιουλίου 2020 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΤΩΝ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

            Το Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο Διοικητικής Δικαιοσύνης, κατά τη συνεδρίαση της 8ης Ιουλίου 2020, αποφάσισε τα εξής:

     Α. Την απόσπαση, για ένα (1) έτος στο Υπουργείο Δικαιοσύνης, της Αγγελικής Παπαπαναγιώτου- Λέζα , Εφέτη Δ.Δ., για τη στελέχωση του Γραφείου Νομοθετικής Πρωτοβουλίας.

Β. Μετατίθενται οι παρακάτω Πρωτοδίκες Διοικητικών Δικαστηρίων:

α/α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ από στο
1 Χριστούλα Παπαδοπούλου Διοικ.Πρωτ.Αθηνών Δ.Π.Πατρών
2 Μαρία Πάνου Διοικ.Πρωτ.Αθηνών Δ.Π.Πειραιώς
3 Βαρβάρα Γεωργίου Διοικ.Πρωτ.Αθηνών Δ.Π.Πειραιώς
4 Μαρία Παπουτσάκη Διοικ.Πρωτ.Αθηνών Δ.Π.Πειραιώς
5 Παναγιώτα Χαραλαμπίδου Διοικ.Πρωτ.Χανίων Δ.Π.Πειραιώς
6 Σοφία Γκιόση Διοικ.Πρωτ.Καβάλας Δ.Π.Πειραιώς
7 Δέσποινα Ασπράγκαθου Διοικ.Πρωτ.Βέροιας Δ.Π.Θεσσαλονίκης
8 Ελένη Καστανίδου Διοικ.Πρωτ.Βέροιας Δ.Π.Θεσσαλονίκης
9 Ζωή Σκενδέρογλου Διοικ.Πρωτ.Σύρου Δ.Π.Αθηνών
10 Χρυσούλα Μανογιαννάκη Διοικ.Πρωτ.Λάρισας Δ.Π.Χανίων
11 Στυλιανός Γαύρος Διοικ.Πρωτ.Βέροιας Δ.Π.Λάρισας
12 Δήμητρα Παπαευθυμίου Διοικ.Πρωτ.Καβάλας Δ.Π.Θεσσαλονίκης
13 Αικατερίνη Κονίδη Διοικ.Πρωτ.Αλεξ/λης Δ.Π.Αθηνών
14 Μαγδαληνή Σελβεσάκη Διοικ.Πρωτ.Σύρου Δ.Π.Σερρών
15 Αγγελική Νάκου Διοικ.Πρωτ.Πατρών Δ.Π.Αθηνών
16 Γαρυφαλλιά Κοκκίνου Διοικ.Πρωτ.Ιωαννίνων Δ.Π.Θεσσαλονίκης
17 Σοφία Καμπερίδου Διοικ.Πρωτ.Ιωαννίνων Δ.Π.Αλεξανδρούπολης
18 Γεώργιος-Νεκτάριος Χορός Διοικ.Πρωτ.Πατρών Δ.Π.Αθηνών
19 Βασιλική Σγουρίτσα Διοικ.Πρωτ.Ηρακλείου Δ.Π.Αθηνών
20 Χριστιάνα Πλώτα Διοικ.Πρωτ.Ηρακλείου Δ.Π.Πατρών
21 Γεώργιος Περδίκης Διοικ.Πρωτ.Ηρακλείου Δ.Π.Αθηνών
22 Δημήτριος Κοπανός Διοικ.Πρωτ.Ρόδου Δ.Π.Αθηνών
23 Σταματία Σαρρή Διοικ.Πρωτ.Σύρου Δ.Π.Πατρών
24 Δάφνη Κοϊμτζόγλου Διοικ.Πρωτ.Ηρακλείου Δ.Π.Ιωαννίνων
25 Θεόδωρος Παπαδόπουλος Διοικ.Πρωτ.Ρόδου Δ.Π.Ιωαννίνων


Γ.Διορίζονται (Προάγονται)
 οι παρακάτω Πάρεδροι Δ. Δ. στο βαθμό του Πρωτοδίκη Δ.Δ.και τοποθετούνται:

1 Διονυσία Χόρτη Δ.Π.Αθηνών
24η Σειρά 1 Μάρθα Μπαμπαλίδου Δ.Π.Καβάλας
2 Κυριάκος Κορδώνιας Δ.Π.Ηρακλείου
3 Κωνσταντίνα Χιώτη Δ.Π.Αθηνών
4 Δημήτριος Παυλόπουλος Δ.Π.Αθηνών
5 Χρυσούλα Κουραντίδου Δ.Π.Κέρκυρας
6 Άννα-Γρηγορία Σφακιανάκη Δ.Π.Αθηνών
7 Μάριος-Κωνσταντίνος Κατσιγιάννης Δ.Π.Καλαμάτας
8 Γεώργιος Μαρμαρίδης Δ.Π.Ηρακλείου
9 Βασίλειος Χαλβατζής Δ.Π.Ηρακλείου
10 Αναστασία Κουτουλίδου Δ.Π.Βέροιας
11 Αθανασία-Χρυσή Παπαγιάννη Δ.Π.Αθηνών
12 Κωνσταντίνα Αλεξοπούλου Δ.Π.Αθηνών
13 Ευγένιος Τσινούκας Δ.Π.Αθηνών
14 Χρυσή Καλαμάρα-Φραγκιαδάκη Δ.Π.Αθηνών
15 Ιωάννα Ρηγοπούλου Δ.Π.Αθηνών
16 Ζωή Μιχαλούδη Δ.Π.Βέροιας
17 Μιχαήλ Μπρούζος Δ.Π.Αθηνών
18 Ευστρατία Μπουντουράκη Δ.Π.Βέροιας
19 Γεώργιος Μελετλίδης Δ.Π.Αθηνών
20 Αγγελική Νικολακάκη Δ.Π.Αθηνών
21 Βασίλειος Νούτσης Δ.Π.Λαμίας
22 Γεώργιος Μουκαζής Δ.Π.Σύρου
23 Ιωάννης Γιαννάκης Δ.Π.Σύρου
24 Ανδρέας Ασημακόπουλος Δ.Π.Σύρου
25 Θεμιστοκλής-Χρυσοβαλάντης Χατζηιωάννου Δ.Π.Σύρου
26 Νικόλαος-Προκόπιος Φλέκκας Δ.Π.Ηρακλείου
27 Μαρία Εξηνταβελώνη Δ.Π.Ηρακλείου
28 Αθανασία Καραγκιοζάκη Δ.Π.Μυτιλήνης
29 Κωνσταντίνος Δημούσης Δ.Π.Ρόδου
30 Ανθούλα Μόσχοβα Δ.Π.Μυτιλήνης
31 Γεώργιος Δηλές Δ.Π.Ρόδου
32 Στέφανος Πούλιος Δ.Π.Ρόδου

 

Δ. Διορίζονται σε θέσεις   Παρέδρων Δ. Δ οι παρακάτω. απόφοιτοι της ΕΣΔι (25ης σειράς) και τοποθετούνται:

α\α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ Δικαστήριο
1 Αναστάσιος Σέντης Δ.Π.Θεσσαλονίκης
2 Βικτωρία Κωστούλα Δ.Π.Θεσσαλονίκης
3 Ειρήνη Σακόγλου Δ.Π.Θεσσαλονίκης
4 Αναστασία Πούλου Δ.Π.Αθηνών
5 Θεοδοσία Χατζημιχάλη Δ.Π.Αθηνών
6 Όλγα Τίγκιλη Δ.Π.Αθηνών
7 Φιλιππία-Μαρία Φιαμέγκου Δ.Π.Αθηνών
8 Μαρία-Ειρήνη Κόκκα Δ.Π.Αθηνών
9 Χαρίκλεια Ζυμή Δ.Π.Αθηνών
10 Σπυρίδων Παπαδοκωστάκης Δ.Π.Αθηνών
11 Ιωάννης Αγγέλου Δ.Π.Αθηνών
12 Ιωάννης Βενετόπουλος Δ.Π.Θεσσαλονίκης
13 Αχιλλέας Κυριαζόπουλος Δ.Π.Θεσσαλονίκης
14 Δήμητρα Γαμπά Δ.Π.Θεσσαλονίκης
15 Χρυσούλα Πεχλιβάνη Δ.Π.Θεσσαλονίκης
16 Ανθούλα Καπελώνη Δ.Π.Αθηνών
17 Ελισάβετ Καρουσταϊδου Δ.Π.Θεσσαλονίκης
18 Ιωάννης Γκότσης Δ.Π.Αθηνών
19 Παναγιώτα Περράκη Δ.Π.Αθηνών
20 Κωνσταντίνα Σταματέλου Δ.Π.Αθηνών

Σχόλια